Кемська Тамара Олексіївна

 

Заступник директора з навчальної роботи

 

Закінчила Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка, механіко математичний факультет.  З 2006 року  заступник директора з навчальної роботи. Має педагогічне звання викладач-методист.

Викладає дисципліни:

1. Вища математика

2. Інформаційні технології

Має методичні розробки:

1. Методичні рекомендації з предмета „Інформаційні технології” на тему: „Приклади обчислень в MS Excel”. Рекомендовано  науково- методичною радою НМЦ ПТО  у Запорізькій області як рекомендації для викладачів предмета    „Інформаційні технології „  ПТНЗ.

2. Методичні рекомендації на тему:„Педагогічні ситуації”. Рекомендовано науково-методичною радою НМЦ ПТО у Запорізький області як рекомендації  для викладачів та майстрів виробничого навчання ПТНЗ.

Коло наукових інтересів –  Впровадження в навчально-виховний процес педагогічної технології “Створення ситуації успіху ”

  • За участь у фестивалі педагогічної майстерності „Мій кращий урок” організований педагогічним видавництвом „Плеяди” відзначена дипломом за методичну розробку на тему „Логічні функції в MS Excel”.
  • Відзначена дипломом  у конкурсі  методичних розробок інноваційних уроків у системі ПТО, організований редакцією журналу «Профтехосвіта»
  • Посіла 3 місце і нагороджена дипломом та  книгою „100 найвідоміших українців” у конкурсі за найкращу методичну розробку виховної години, організований редакцією журналу „Позакласний час”.
  • Як викладач бере активну участь у позакласній роботі  з  інформатики, була керівником гуртка  програмування.   Учні гуртка  три  рази  підряд отримували призові місця в номінації „Програмні продукти” обласних етапів Всеукраїнського чемпіонату ”Екософт”.
  • Ряд статей у газеті «Обрій» — Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізької області.