Новини

Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту в Україні!

         День фізичної культури і спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей,  залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні  традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака  утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до  самовдосконалення.

      10 вересня в Бердянському еокономіко - гуманітарному коледжі БДПУ відбулося щорічне спортивно-розважальне  свято "День здоров'я", присвячене Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту. В святі прийняли участь здобувачі  освіти нового набору.

     Метою цього заходу була пропаганда здорового способу життя, поліпшення фізичного стану, масове залучення до  систематичних занять фізичною культурою і спортом. 

   До програми святв  входили конкурс стіннівки, назви та девізу команди, різноманітні естафети. Всі команди  підготували яскраві виступи. Переможці були нагороджені грамотами, а всікоманди отримали солокі призи.  

    Лідерів та всіх учасників змагань нагороджували керівник фізичного вихрвання Григораш Галина Дмитрівна, викладачі фізичного виховання Хіврич Ірина Ігорівна та Голуб Дмитро Олексадрович і пригощали солодкими призами  від профспілкового комітету БЕГК БДПУ.