Новини

19 лютого  Україна відзначає День Державного Герба

     Кожна країна світу обов’язково має свої символи. Символіка – своєрідна візитна картка країни. Одним із державних символів є Державний Герб  України. 19 лютого 1992 року, було затверджено Малий державний Герб України. Центральною геральдичною фігурою герба є Тризуб Володимира  Великого, князя Київського, який був прийнятий не випадково, оскільки «саме за князя Володимира всі етнічні українські землі були об’єднані в  одній державі. У 1918 році тризуб також було обрано гербом УНР як символ соборності українських земель. Такий герб  має ідею поновлення традиції державності». Тризуб символізує трійцю життєвих енергій, тобто Мудрість, Знання і Любов.

  Тризуб – це символ, отриманий у спадок від предків, пройшовши довгий і водночас трагічний шлях, з яким український народ  утверджував віковічну мрію про державність, соборність і незалежність. Вперше його було виявлено на цеглинах Десятинної церкви у Києві (986 –  996 рр.).

     Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля».

     Вітаємо  всіх  із цим визначним днем!  Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!