Новини

Дорогі бердянці! 

Бердянський економіко - гуманітарний коледж БДПУ вітає Вас із Днем міста та

73-ю річницею визволення Бердянська від нацистських загарбників. 

     Сьогодні наш рідний, прекрасний, гостинний Бердянськ святкує свій 193-й День народження. Для кожного містянина це – зворушлива й урочиста дата. Від часу, коли з’явилася перша згадка про наше місто як порт (а пізніше — як про відомий курорт), і до сьогодні пройдений чималий шлях! Нам пощастило, що ми живемо на землі, багатій природними кліматичними й оздоровчими ресурсами та незвичайною історією, а це приваблює до нас щороку більше туристів і відпочивальників.

     17 вересня ми святкуємо 77-ту річницю визволення Бердянська від нацистських загарбників. Тому, перш за все, хочемо згадати вас, дорогі ветерани, та висловити слова подяки. Ми вдячні всім, хто захищав місто від ворога, хто відбудовував його після Другої світової війни, хто прославляв його своєю працею. Низький уклін вам, ветерани!

     Сьогодні також важливо пам’ятати, що жодна наша перемога неможлива без тих, хто береже над Бердянськом, над усією Україною мирне небо і дає нам можливість відзначати свято. Завдяки нашим захисникам місто є безпечним та перспективним! Тож дякуємо кожному бердянцю, який докладає власних зусиль до розвитку свого міста. Ми пишаємося, що у нас багато талановитих та працелюбних людей! Давайте разом берегти рідний Бердянськ, розвивати та робити його ще красивішим та комфортнішим для життя. Адже наші спільні завдання і мета - зробити Бердянськ успішним в усьому. І в цій роботі ми відчуваємо підтримку тисяч бердянців і дякуємо за це. Сердечно вітаємо усіх з 193-річчям Бердянська, нехай життя кожної родини у нашому чарівному місті сповниться процвітанням! Нових успіхів та досягнень на благо рідного міста!

ЗІ СВЯТОМ!

17 veresnya