Новини

Сучасні виробничі технології – усвідомлений вибір


Одним із головних завдань підготовки висококваліфікованих робітників у Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ є впровадження сучасних виробничих технологій в освітній процес.

17 грудня 2019 року викладачем спецдисциплін Дідух Оленою Анатоліївною в групі молодших спеціалістів спеціальності «Харчові технології» проведена лабораторно-практична робота з дисципліни «Виготовлення борошняних кондитерських виробів» на тему: «Приготування тістечок і торту» із застосуванням інноваційних технологій виготовлення сучасних кондитерських виробів.

Студенти навчилися готувати знаменитий американський десерт «Брауні», неповторні мусові десерти, покриті гляссажем або дзеркальною глазур’ю, молекулярний бісквіт, простою мовою, – спонж-бісквіт, який використовують для декорування десертів.

В ході роботи студенткою Альоною Галатовою – неодноразовою переможницею обласних конкурсів з кондитерського мистецтва, був проведений майстер-клас по виготовленню заварних тістечок з крокеліном та лимонним курдом.

Майбутні фахівці продемонстрували високий рівень професійної майстерності, творчості.

Результати подібних занять є доказом того, що застосування сучасних виробничих технологій в освітній процес забезпечує підняття професійної освіти на якісно новий рівень.

Методист, Вікторія Костюкович