Новини

2 вересня 2019 року в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ пройшло свято «День знань». Учнів та студентів привітала директор коледжу, кандидат економічних наук Макарова Ірина Антонівна, викладачі та всі співробітники коледжу.

Сьогодні – День Знань. Вітаємо всіх Вас з цим визначним днем, адже знання є невід’ємною частиною виховного процесу будь-якої людини. Немає значення скільки класів чи семестрів Ви провчились, але здобуті знання завжди залишаться з Вами. Зі святом Вас!

Перший урок «Україна - Європейський Союз» організували й провели для учнів та студентів заступник директора з виховної роботи Іванченко Галина Анатоліївна та викладачі Топорчук Олена Сергіївна, Глагола Надія Вікторівна. Закінчився урок урочистою посвятою в студенти БЕГК БДПУ.

Для того, щоб навчання дарувало радість та було результативним, необхідно добре усвідомлювати його мету. І саме першого вересня, на думку кураторів і класних керівників, варто шукати натхнення та «запрограмовувати» себе на успішну роботу.

Крім того, активними педагогами та художнім керівником було влаштовано фотозону та всі охочі робили святкові фото. Це стало гарною традицією (за роки навчання ми створили чималу колекцію світлин та привітань).