Новини

Участь учнів та студентів у заходах бдпу, присвячених всеукраїнському фестивалю науки

13,14 травня 2019 року учні та студенти коледжу взяли участь у заходах Бердянського державного педагогічного університету, присвячених Всеукраїнському фестивалю науки.

13 травня студенти груп ЕП-4 та ФВ-4 стали учасниками брифінгу з теми «Засоби збереження біорізноманіття Північного Приазов’я», на якому збагатилися знаннями з всесвітніх тенденцій щодо охорони флори та фауни нашої планети, шляхів подолання екологічної кризи, нових підходів до переробки сміття. Молодь коледжу взяла активну участь в обговоренні питань, щодо шляхів розв’язання екологічних проблем Бердянського регіону, який в останні роки зазнає значного антропогенного впливу, зокрема, несанкціонованого вилову риби, порушення режиму заповідання на території Бердянської коси та Приазовського Національного парку.

Одержана на брифінгу інформація обов’язково стане в нагоді майбутнім фахівцям економіки та фізичної культури і спорту в їх професійному та особистому житті.

30 учнів та студентів коледжу взяли участь у науковій студентській конференції, подавши результати власних наукових досліджень у тезах до Збірника тез наукових доповідей БДПУ. П’ятеро з учасників 14 травня достойно виступили з доповідями на студентських наукових засіданнях: Кушнірюк М., Галатова А., Лузянин Д., Кулікова Н., Опара В. Актуальні проблеми, які розкривали наші доповідачі, зацікавили студентів та педагогів університету, викликали жваві дискусії. За участь у роботі студентських наукових засідань наші активісти отримали подяки БДПУ.

Участь учнів та студентів коледжу у вищезазначених заходах стане для усіх здобувачів освіти коледжу потужним мотивуючим поштовхом до пошуково-дослідної роботи у майбутньому.

Методист коледжу                                              В.В.Костюкович