Новини

Міжнародний день студентського спорту

20 вересня 2018 року на Приморській площі відбувся спортивно-масовий захід, приурочений Міжнародному дню студентського спорту й спрямований на залучення все більшої кількості молоді до занять спортом і здорового способу життя.

Свято відкривали та проводили: проректор з науково-педагогічної роботи БДПУ Вікторія Ліпич, декан факультету фізичного виховання, Олімпійський чемпіон Сергій Кушнірюк, голова комітету профспілки БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола та Заслужений тренер України Леонід Котенджи.

 Так, Бердянський державний педагогічний  університет,  запросив наш коледж до участі у естафеті присвяченої до цього дня.

У заході брали участь студенти всіх факультетів, а саме  ФФВ,ФФМКТО,ФФСК, ГЕОФ ,ФФПОМ,ФДСС університету та економіко-гуманітарного коледжу БДПУ- ЕПФВ-4. Змагання проходили у формі зустрічних естафет, на яких у кожного факультету була змога проявити свої фізичні навички, залучившись до цікавої спортивної боротьби.

За підсумками шести спортивних конкурсів були визначені переможці та призери змагань.  Найкращими виявилися студенти гуманітарно-економічного коледжу, другими –  учасники збірної факультету фізичного виховання, а третій результат – у команди факультету філології та соціальної комунікації.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!!