Новини

Увага! 

Важлива інформація!

Брейн-ринг з охорони праці в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ

     11 березня серед учнів першого курсу груп «Кухар; Кондитер» та «Кухар; Офіціант» відбувся брейн-ринг з питань охорони праці на тему «Кращий знавець правил охорони праці», який підготували викладач з предмета «Охорона праці» Руденька Неля Володимирівна та викладач фізики Селезньова Олена Петрівна.
     Метою конкурсу є розширення пропаганди знань з охорони праці, поглиблення, розкриття цих знань за допомогою творчого самовираження команд, виявлення всебічного розвиненої молоді, стимулювання рівня її суспільної активності.
     Всі учасники активно виступили, проявили свої знання та навички з охорони праці.

 

Свято Масляної в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ

 

   Добре, коли в родині є гарні традиції, які шануються та підтримуються. В коледжі їх багато, одна з яких – це святкування Масляної. Знайомство з народними традиціями – важлива частина виховної роботи як у сім’ї, так і в освітньому закладі. Неможливо виховати особистість без опори на багатовікову культуру народу, без встановлення зав’язків з нашим національним корінням.

   27 лютого в Бердянському-економіко гуманітарному коледжі, на великій перерві, відбулося святкування Масляної.Усі учасники попрацювали на славу та створили сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про свято Масляної, розширили знання присутніх учнів, студентів про культуру, традиції та українську національну кухню.

    Учасників свята пригощали смачними млинцями, які з любов’ю приготували майстри виробничого навчання та учні груп «Кухар»; Кондитер», «Кухар; Офіціант».

 

      День вшанування Героїв Небесної Сотні

    20 лютого в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі проведено тематичний захід до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні «Вони за тим злетіли в небо, щоб в мирі й щасті ми жили». В заході взяли участь адміністрація коледжу, педагогічні працівники, учні та студенти.
   У своєму виступі, заступник директора з виховної роботи, Галина Іванченко наголосила на єдності нашої країни; підкреслила що молодь - майбутнє України, повинні бути гідними своїх предків, любити рідну землю, берегти волю і незалежність України. Присутніми вшановано Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
   Захід супроводжувався тематичними віршами, виступами учнів, підготовлена фотоілюстративна експозиція « Не знали хлопці, що вони Герої».