Новини

  26 листопада в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі було проведено інформаційно-просвітницький захід до Дня пам’яті жертв голодоморів.

  Мета заходу: поглибити знання здобувачів освіти про 88-ту річницю Голодомору в Україні, його причини та наслідки; виховувати почуття стурбованості кожного долею невинних жертв; навчати сприймати чужу біду, чужий біль як свої власні; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, уболівати за майбутнє країни. Хвилиною мовчання та горінням свічок вихованці та викладачі закладу згадали невинно закатованих жертв голодом.

  Літературну виставку на тему: «Голодомор 1932-1933 рр.» підготовила бібліотекар Бердянського економіко-гуманітарного коледжу Хмельницька Лариса. Викладач історії Ачкасова Олена розповіла про трагічні події геноциду 1932-1933 рр. Здобувачі переглянули документальні хроніки про ці події в Україні та зокрема у Бердянську.

Мелодії святої перемоги

Надворі листопад, уже поволі зимно

Стає ночами над Дніпром.

І щось з’явилося в повітрі свіже, сильне,

Що заряджає всих надією й теплом.

«Толерантність врятує світ.

Толерантне ставлення людини

Збереже планету від негод,

Розрубає мотлох павутини,

Переріже нитку перешкод.

З День української писемності та мови

   Щорічно 9 листопада в нашій державі відзначається День української писемності та мови й вшановується пам'ять Преподобного Нестора-Літописця. Саме його вважають основоположником української писемності.

Вельмишановна Ірино Антонівно!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого Дня народження!