Новини

 

 З Міжнародним днем кухаря

та кулінара!

     Den povara

      Бердянський економіко - гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету вітає всіх з Міжнародним днем кухаря та кулінара, хто має хоч якусь професійну приналежність до найсмачнішої сфери діяльності.

     Нехай у ваших серцях завжди палає пристрасть і любов, адже ці почуття і є тими секретними інгредієнтами, які ви додаєте в свої страви. Ніколи не втрачайте смаку життя.

Бажає нескінченних цікавих ідей та креативності в роботі, творчого натхнення і високого професіоналізму у своїй справі, доброго здоров’я і гарного настрою, бадьорості, енергії, добробуту і великої удачі.

 

     

        З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України!

     Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам, матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

    Нехай щастя, любов, достаток і взаєморозуміння назавжди оселяться у Вашому домі. Нехай Вам завжди буде куди повернутися, а День українського козацтва запам'ятається як радісний і такий, що викликає гордість!

  Вітаємо із Днем українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Бажаємо бути завжди на висоті, підкорювати небувалі вершини, впевнено йти до своєї мрії, залишатися вірними своїм цілям при будь-якому розкладі життя, сподіватися тільки на краще і вірити в свою удачу.

 

     В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

    Всіх нас об’єднує головна мета нашої спільної праці - допомагати молоді пізнати навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити таланти, набути моральні й духовні цінності та обрати вірний життєвий шлях. Наша глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

   Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!

     

Сьогодні, 30 вересня 2020 року, проведено профілактичний захід для здобувачів освіти коледжу, спрямований на профілактику розповсюдження наркоманії серед учнівської та студентської молоді, а також пропаганду здорового способу життя. З профілактичною бесідою виступив капітан поліції Тімченко Олександр Сергійович.

 

Вітаємо наших студенток з вдалою участю у змаганнях!

     13 вересня, на спортивній базі «Сокіл» в Пуща-Водиці завершилася гра кубка України ВЮБЛ серед команд дівчат 2004 року народження. Ці змагання,  відбулися завдяки ФБУ.

      Володарів кубка визначали серед сильніших команд за підсумками минулого сезону. Місто Бердянськ представляла команда «ДЮСШ» Бердянськ. До складу команди входять студентки групи ФВ - 5 Кравченко Даяна та Щербак Аліса. 

 
     За підсумками трьох днів напружених матчів команда виборола ІІІ місце. 
 
     Тож вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!