Новини

     25 березня в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ Відділом молоді та спорту виконавчого комітету  Бердянської міської ради разом з Бердянським міським Товариством Червоного Хреста України було проведено захід з  пропаганди здорового способу життя під гаслом: "Бережіть здоров'я".
Здобувачі освіти змагалися, проходячи 6 станцій, виконуючи завдання. Найспритніші посіли 1місце та отримали солодкі  подарунки від організаторів заходу.

 

     19 березня Бердянський економіко-гуманітарний коледж БДПУ приймав участь в обласному онлайн-конкурсі "Масляна-fest-2021: подорож млинців навколо світу" серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області та посіли 1 місце в номінації "Винахідливіші".

diplom

 

 

Поезія – це цілющий ковток для спраглої души,

це якісний промінець сонця в негоду,

це біла квітка сподівання…

     22 березня 2021 року до Всесвітнього дня поезії в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі керівником гуртка «Слово і час» Маєю Варьєвою та художнім керівником Оленою Білик було проведено акцію – розкажи вірш українською мовою і отримай філіжанку кави у подарунок!

     Від чашки кави – задоволення, а вірш запам’ятається назавжди.

     До заходу долучилися здобувачі освіти та викладачі коледжу. Сподіваємось, що цей захід стане корисним та традиційним в нашому освітньому закладі.

 

«Майстерність пера – майстерність серця»

     18 березня 2021 року у центральній бібліотеці ім. Т. Зіньківського м. Бердянська був проведений захід, приурочений  Міжнародному дню поезії. Здобувачі освіти з професії «Кухар; Кондитер» разом з майстром виробничого навчання  Тетяною Соломикіною та бібліотекарем коледжу Ларисою Хмельницькою брали участь в заході. Відбулося знайомство з  сучасними поетами Бердянського літературного об’єднання «Перший поверх» Ельвірою Шамшиною, Нелею Курисько та  Оленою Бабкіною.

    Здобувачам освіти читали вірші, презентували збірники віршів бердянських письменників. В жвавій формі пройшло  обговоренні поезії з поетесами, учні з задоволенням брали участь в бесіді та спілкувалися з творчою спільнотою.

 

 

9 березнявідзначення 207-річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

1

Учитесь, читайте,
 І чужому научайтесь,
 Й свого не цурайтесь.

 Щороку 9 березня українці святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка –  видатного українського поета і прозаїка, драматурга, художника, політичного та громадського діяча.

 Ім’я Тараса Григоровича Шевченка знане в усьому світі. Ним пишалися сучасники та  продовжують захоплюватися прийдешні покоління. Талант Тараса Шевченка вражає надзвичайною багатогранністю, і  до сьогодні викликаючи повагу та подив. Адже видатний син українського народу був не лише майстерним знавцем  слова, геніальним поетом, філософом, прозаїком та драматургом, а й визначним художником.

    Варто згадати, що Т. Г. Шевченка удостоєно звання академіка гравюри. В створених ним офортах, гравюрах,  сепіях, портретах відображалися не тільки краса природи, але і велич та самобутність українського народу.  Його творчість мала визначальний вплив на велику плеяду українських та зарубіжних митців, спонукаючи їх до  висвітлення важливості та неповторності власних народів. 

   Нехай в кожному нашому домі лунає і вивчається слово Кобзаря, нехай святе поетове слово об’єднає всіх українців,  не залежно від їх поглядів та переконань. Пам’ятаймо його заповіт: бути єдиною, дружньою родиною.