Новини

 

     Звертаємо Вашу увагу на те, що в нашому місті станом на 9:00 20.07.2020р. підтверджено 48 випадків захворювання COVID-19, та 3 випадки у Бердянському районі. Тому не нехтуйте елементарними заходами безпеки:

  • Одягайте захисну маску в громадських місцях та у транспорті
  • Часто мийте руки з милом (не менше 20 секунд) або користуйтеся антисептиками
  • Не торкайтеся обличчя та слизових оболонок руками
  • При перших ознаках респіраторних захворювань (нежить, біль у горлі, сльозотеча, ломота в тілі, кашель, лихоманка, підвищення температури тіла і т.д.) самоізолюйтеся та повідомте про стан свого здоровʼя сімейного лікаря. А при появі високої температури (більше 38˚С), утрудненого дихання негайно викликайте бригаду «швидкої» допомоги.

 

АДМІНІСТРАЦІЯ БЕРДЯНСЬКОГО ЕКОНОМІКО–ГУМАНІТАРНОГО КОЛЕДЖУ БДПУ

БАЖАЄ ВАМ МІЦНОГО ЗДОРОВʼЯ!

ПАМʼЯТАЙТЕ, ПРОСТІ ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ЗДАТНІ ЗБЕРЕГТИ ЖИТТЯ!

 

Шановні громадяни!

     Звертаємо Вашу увагу на те, що під час повені існує ризик спалахів інфекційних хвороб. Прості правила гігієни допоможуть зменшити ризик підчипити збудник інфекції.

ВОДА

     Перш за все, звертайтесь до органів місцевої влади з проханням забезпечити Вас питною водою та продуктами харчування гарантованої якості.

     За відсутності привізної води ні в якому разі не використовуйте  для пиття воду з відкритих водойм та криниць тому, що в наслідок повені у ці джерела водопостачання могли потрапити із скотомогильників, кладовищ, вбиралень, сміттєзвалищ – хвороботворні мікроби – збудники туберкульозу, лептоспірозу, черевного тифу, сибірки, вірусних гепатитів, яйця та личинки гельмінтів, цисти лямблій, дизентирійних амеб та ін..

     Якщо постачання якісної привізної води для пиття неможливе, можна користуватися тільки добре прокипʼяченою водою.

ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ

     Споживати слід лише продукти гарантованої якості. Їжа повинна проходити обовʼязкову термообробку (варіння, смаження, запікання, обробка парою). Овочі та фрукти ретельно мийте кипʼяченою водою (бажано щіткою та господарським милом), потім обдавайте окропом. У звʼязку з теплим періодом року збільшується ризик швидкого псування продуктів, а тому слід вживати тільки свіжоприготовану їжу.

     Перед їжею ретельно мийте руки з милом, руки також можна протирати зволоженими дезінфікуючими серветками.

КОМАХИ ТА ГРИЗУНИ

     Комахи та гризуни можуть бути переносниками та носіями збудників інфекційних хвороб. Звертайтесь до органів місцевої влади з проханням знищення комах та гризунів, а також проведення дезінфекції на підтоплених територіях.

ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ

     У разі підозри розвитку ознак інфекційних захворювань (підвищення температури тіла, лихоманка, запаморочення, головний біль, біль у животі, нудота, пронос, нежить, кашель, пожовтіння шкіри, склер очей, висипи на шкірі, поява гнійників і т. д.) терміново зверніться за медичною допомогою, не допускайте самолікування тому, що перебіг багатьох інфекційних хвороб може бути незвичним.

 

ПАМʼЯТАЙТЕ, ЩО ЗБЕРЕГТИ ЗДОРОВʼЯ ВАМ І ВАШИМ  РІДНИМ

ДОПОМОЖУТЬ ДУЖЕ ПРОСТІ ПРАВИЛА ГІГІЄНИ!!!

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!!!

 

Запрошуємо на навчання за такими професіями

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

     Щиро вітаємо Вас з визначним національним святом – Днем Конституції України! Нехай ця урочиста подія сповнює Вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!

Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.

 

 

6 років з дня загибелі

Шерстньова Сергія

Sergej Sherstnev

     Шість років тому в Бердянськ прийшла трагічна звістка про загибель бійця в зоні АТО. 12 червня 2014 року на сході України загинув перший бердянець Сергій Шерстньов.

Сергій  народився  в  місті Бердянськ у 1988році., закінчив ВПУ № 9 (зараз БЕГК БДПУ),  в 2007 році був призваний в армію. Потім перейшов на контрактну службу, через півтора роки звільнився у запас. Працював інспектором Бердянської виправної колонії.

25 березня Сергій Шерстньов з першою командою бердянських добровольців прийняв присягу і був мобілізований в 79-ту окрему повітряно-десантну бригаду м.Миколаїв. 

У Бердянському економіко - гуманітарному коледжі БДПУ, де навчався Сергій, відкрита меморіальна дошка на честь героя.