Новини

Вітаємо з Днем фізичної культури і спорту в Україні!

         День фізичної культури і спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей,  залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні  традиції українського народу. Сьогоднішнє зростання рядів сподвижників фізичної культури і спорту – добра ознака  утвердження в суспільстві ідеалів людської краси і духовного здоров’я, одвічного прагнення людини до  самовдосконалення.

      10 вересня в Бердянському еокономіко - гуманітарному коледжі БДПУ відбулося щорічне спортивно-розважальне  свято "День здоров'я", присвячене Всеукраїнському Дню фізичної культури і спорту. В святі прийняли участь здобувачі  освіти нового набору.

     Метою цього заходу була пропаганда здорового способу життя, поліпшення фізичного стану, масове залучення до  систематичних занять фізичною культурою і спортом. 

   До програми святв  входили конкурс стіннівки, назви та девізу команди, різноманітні естафети. Всі команди  підготували яскраві виступи. Переможці були нагороджені грамотами, а всікоманди отримали солокі призи.  

    Лідерів та всіх учасників змагань нагороджували керівник фізичного вихрвання Григораш Галина Дмитрівна, викладачі фізичного виховання Хіврич Ірина Ігорівна та Голуб Дмитро Олексадрович і пригощали солодкими призами  від профспілкового комітету БЕГК БДПУ. 

   

 

     

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та 30-ою річницею Незалежності України!

      Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України.Сьогодні ми вшановуємо синьо-жовтий стяг – головну святиню нашої державності, уособлення нашого національного духу і непереможності. Нині прапор став символом незалежності, свободи і гідного майбутнього України. У ньому відображений наш великий народ, все світове українство. Державний прапор є символом наших досягнень і перемог.

    Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця – як безліч річок і потічків зливаються в могутній Дніпро. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

    Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

   Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичимо Вам і Вашій родині міцного здоров’я, щастя і благополуччя!

     

Символ 30-річчя незалежності України

     До відзначення 30-ї річниці незалежності України розроблено унікальну квітку - логотип у кольорах Запорізького регіону.

     Це буже головна квітка 30-річчя. Символ України "Ти в мене єдина". 

  30rokiv nezalegnist

Reklama BEGKBDPU

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

     Щиро вітаємо Вас з визначним національним святом – Днем Конституції України! Нехай ця урочиста подія сповнює Вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!

Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у Ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.