Новини

Інформ-дайджест «Авеню сучасних професій»

16 травня 2019 року у центральній бібліотеці м. Бердянська був проведений інформ-дайджест для учнів Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ, яких ознайомили з принципами працевлаштування та ефективним пошуком роботи під час літніх канікул, а також учні й студенти дізналися, де і як можуть працювати неповнолітні, про правові ситуації, пов’язані з пошуком роботи та працевлаштуванням.

Час інноваційних рішень

У Бердянському економіко-гуманітарному коледжі Бердянського державного педагогічного університету при підготовці висококваліфікованих робітничих кадрів для сфери ресторанного господарства набуває великого значення формування у майбутніх фахівців ресторанної індустрії новітньої технологічної грамотності та компетентності, навичок інноваційно мислити, застосовувати у практичній діяльності новітні ресторанні технології, створювати індивідуальні креативні проекти на основі високих технологій гостинності.

Участь учнів та студентів у заходах бдпу, присвячених всеукраїнському фестивалю науки

13,14 травня 2019 року учні та студенти коледжу взяли участь у заходах Бердянського державного педагогічного університету, присвячених Всеукраїнському фестивалю науки.

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ЗАБІГ

Щороку в мікрорайоні Ліски у парку «Молодіжний» відбувається легкоатлетичний забіг, присвячений до Дня Перемоги. Саме, 7 травня відбулося це спортивне свято.

День відкритих дверей

в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі

За вікном весна….Це означає, що через короткий проміжок часу кожен із випускників шкіл прийматиме важливе рішення щодо свого майбутнього.