Новини

 

Шановні здобувачі освіти, батьки, колеги!

     Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю й теплом, домівки повняться добром, радістю і Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2021 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

  Бажаємо, щоб Різдвяна зірка запалила у Ваших серцях вогонь віри й любові, надії та оптимізму, наснаги і невичерпної енергії!

   Нехай різдвяні колядки наповнять рік прийдешній та Ваше життя мудрими рішеннями, творчими успіхами та необмеженими можливостями.

Адміністрація та колектив Бердянського економіко-гуманітарного коледжу

 

 

    Прийміть щирі вітання з Новим роком! Хай щастя і благодать наповнять Ваш дім, а здоров'я буде таким ж міцним, як у символа 2021 року – Бика. Нехай 2021 рік буде таким яскравим, як спалахи новорічних феєрверків, таким гарним, як прикрашена новорічна ялинка, таким же веселим, як сам Новий Рік! Нехай настрій буде на висоті, душа співає від радості, а серце завжди гріє любов!

   Тож нехай 2021 рік буде багатим на щастя та радість, успішним на подолані перешкоди, щедрим на втілення у життя нових ідей, прийняття мудрих рішень та здійснення мрій!

   Бажаємо, щоб то сімейне тепло, усмішки, радість, веселощі, які супроводжують це свято, не покидали Вашу оселю і Вашу сім'ю протягом усього майбутнього року і приносили виключно позитивні спогади!

   Бажаємо усім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та сил, миру, достатку, натхнення та енергії для здійснення добрих справ!

   Веселих свят!   Благополуччя, затишку та добра у Ваших оселях!

 

     18 грудня 2020 року в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ було проведено майстер-клас з виготовлення ялинкових прикрас, присвячених року Бика. Підготовила та провела захід художній керівник Олена Білик.

     До участі долучились усі бажаючі.

  День Збройних Сил України — святковий день на честь ЗСУ. Встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».

 

 

Наші Атланти!

     Педагогічні працівники та здобувачі освіти Бердянського економіко-гуманітарного коледжу активно долучилися до акції «Для тебе, мій Захиснику» і зібрали посилки з оберегами, подарунками, листами, різними смаколиками та передали волонтерам фонду міста Бердянська «Наші Атланти».

     У своїх листах до захисників побажали миру і повернення до рідних домівок.