Новини

 

     26 травня 2021 року в стінах Бердянського економіко-гуманітарного коледжу проведено захід під керівництвом  викладача історії Топорчук Олени Сергіївни, присвячений 25-й річниці Конституції України. Здобувачі освіти коледжу  долучилися до заходу, брали активну участь в обговоренні тематичних питань та вікторини.

      21 травня 2021 року в стінах Бердянського економіко-гуманітарного коледжу пройшов єдиний національний урок  присвячений темі: «Будь помітним на дорозі». Здобувачі освіти та викладачі коледжу долучилися до заходу. Провели  цикл виховних заходів під керівництвом викладача Руденької Неллі Володимирівни у формі бесіди, вікторини,  акцентували увагу на проблемі щодо забезпечення захисту життя та здоров’я дітей в процесі дорожнього руху

 

     18 травня 2021 року Відділом молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради проведено  загальноміський захід, приурочений Всесвітньому дню вишиванки. Здобувачі освіти коледжу та викладачі прийняли  участь у заході з метою поглиблення знань традицій українського народу, духовного розвитку, розвитку творчих та  інтелектуальних здібностей молоді міста, підняття патріотичного духу захисників України.

 

 

     Прийміть найщиріші вітання із чудовим святом самобутньої,  неповторної, барвистої української культури – з Днем  вишиванки!

     Вишиванка – не просто вбрання українців, це наша національна святиня, своєрідний унікальний код українського  етносу із зашифрованими оберегами та символами народу. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство,  високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь.

    У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні  традиції. Давайте їх продовжувати і розвивати! 

      Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу. Чудового настрою та різнобарвних вражень!

З повагою, адміністрація коледжу

 

 

 

   У суботу, 8 травня, Україна разом з Європою святкує День пам'яті жертв Другої світової війни та  примирення між країнами-учасницями.

   Пам'ятний день 8 травня в Україні встановлений указом президента від 24 березня 2015 року. Таким чином, Україна  почала нову традицію святкування 8 та 9 травня разом з європейськими країнами.

  Відповідно до указу, мета святкування - гідне вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску в  перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні і висловлення поваги всім борцям проти нацизму.

  Як відомо, 7 травня 1945 року було підписано Акт військової капітуляції Німеччини, який набув чинності 8 травня о  23:01. На вимогу Кремля, 8 травня 1945 року, о 22:43 за середньоєвропейським часом (00:43 9 травня з  московським), у передмісті німецької столиці Карлсхорсті був підписаний ще один «Акт про беззастережну  капітуляцію  Німеччини». За своєю суттю він підтвердив припинення вогню - 8 травня о 23:01 за  середньоєвропейським часом (9 травня в 1:01 за московським).

  У листопаді 2004 року рішенням 59 сесії Генеральної Асамблеї ООН 8 і 9 травня були оголошені Днями пам'яті і  примирення.

  9 травня в Україні відзначатимуть 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.