News

11 січня 2022 року у Бердянському економіко-гуманітарному коледжі з метою підвищення рівня інформаційної компетентності педагогічних працівників викладачами інформатики Оленою Селезньовою та Анною Лежавською були проведені майстер-класи «Використання інтерактивної дошки як одна з вимог сучасного освітнього процесу в умовах інформаційного суспільства», «Створення відеофайлів у програмі Movavi Suite».

Селезньова Олена Петрівна розповіла і продемонструвала особливі можливості інтерактивної дошки, ознайомила присутніх з ефективними способами використання мультимедійного обладнання на уроках з предметів загальноосвітньої та професійно-теоретичної підготовки.

Лежавська Анна Андріївна ознайомила колег з функціями та можливостями програми для монтажу відео Movavi Suite. Протягом майстер-класу педагогічні працівники не тільки здобули нові знання, а й сформували вміння створювати відеофайли в даному сервісі. 

06 січня 2022 року у Бердянському економіко-гуманітарному коледжі відбувся психолого-педагогічний семінар-практикум для педагогічних працівників закладу за темою: «Особливості роботи з учнями з девіантною поведінкою». Методист Вікторія Костюкович визначила сутність, класифікацію, чинники виникнення та мотиви девіантної поведінки учнів, викладачі та майстри виробничого навчання проаналізували найпоширеніші помилки педагогів під час роботи з учнями з девіантною поведінкою, наведені в психолого-педагогічній літературі, та обмінялися досвідом роботи – надали практичні поради щодо ефективної співпраці зі здобувачами освіти даної категорії.

22 грудня в загальноосвітній школі № 13 м. Бердянськ, в рамках профорієнтаційної роботи, було проведено новорічний майстер-клас на тему: «Виготовлення новорічних смаколиків» майстром виробничого навчання Жмудь Людмилою Володимирівною. Діти із задоволенням долучилися до виготовлення новорічних виробів.

 Виховний захід до Дня Святого Миколая відбувся ввечері 16 грудня у гуртожитку Бердянського економіко-гуманітарного коледжу.

 Захід підготувала вихователь гуртожитку Матюха Інна Іванівна з активом гуртожитку. Здобувачі освіти ознайомилися із особливостями свята Миколая, традиціями рідного краю, розкрили акторські здібності. Також було багато цікавих конкурсів та ігор, за які учні отримали солодкі подарунки. 

    15 грудня в рамках профілактичної акції «16 днів проти насильства» т.в.о. начальником Бердянського РВП СЮП ВП Євгеном Борщенко та старшим інспектором СЮП ВП Аліною Недоступ в коледжі проведені профілактичні лекції зі здобувачами освіти, щодо адміністративної та кримінальної відповідальності підлітків; паління в громадських місцях; домашнього насилля.