News

Найщиріші вітання з Днем вишиванки!

     Щиро вітаємо всіх із Днем Вишиванки – одного з найяскравіших національних символів України!

   Саме сьогодні, у третій четвер травня, починаючи з 2006 року, в Україні відзначається День вишиванки. Вишиванка – це символ українського народу, своєрідний унікальний код з зашифрованими оберегами, символами та знаками.

     Це свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

   Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

    Бажаємо усім зміцнення української ідентичності заради процвітання країни. Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу. 

      Тож хай вишиванка Вашого життя буде наповнена щастям, достатком, миром, успіхом в ім’я своєї родини, в ім’я свого народу.

 

Увага! 

Важлива інформація!

Брейн-ринг з охорони праці в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ

     11 березня серед учнів першого курсу груп «Кухар; Кондитер» та «Кухар; Офіціант» відбувся брейн-ринг з питань охорони праці на тему «Кращий знавець правил охорони праці», який підготували викладач з предмета «Охорона праці» Руденька Неля Володимирівна та викладач фізики Селезньова Олена Петрівна.
     Метою конкурсу є розширення пропаганди знань з охорони праці, поглиблення, розкриття цих знань за допомогою творчого самовираження команд, виявлення всебічного розвиненої молоді, стимулювання рівня її суспільної активності.
     Всі учасники активно виступили, проявили свої знання та навички з охорони праці.