News

17 вересня 2019 року у бібліотеці Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ була проведена відео-перерва «Бердянську – 192» присвячена Дню міста для учнів груп КО-21, КК-39.

«Бердянськ – місто яке лікує»

Студенти Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ 12 вересня 2019 року відвідали центральну бібліотеку м.Бердянська.

В бібліотеці Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ відбудеться виставка: «Письменники-ювіляри вересня 2019 року»

2 вересня 2019 року в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ пройшло свято «День знань». Учнів та студентів привітала директор коледжу, кандидат економічних наук Макарова Ірина Антонівна, викладачі та всі співробітники коледжу.

Інформ-дайджест «Авеню сучасних професій»

16 травня 2019 року у центральній бібліотеці м. Бердянська був проведений інформ-дайджест для учнів Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ, яких ознайомили з принципами працевлаштування та ефективним пошуком роботи під час літніх канікул, а також учні й студенти дізналися, де і як можуть працювати неповнолітні, про правові ситуації, пов’язані з пошуком роботи та працевлаштуванням.