• Home

 

Irina Anton

Шановні абітурієнти та батьки!

Кожна людина у своєму житті робить чимало важливих вчинків, які так чи інакше змінюють її долю. Вибір місця навчання — це перший важливий крок у майбутнє. Дуже непросте і вагоме завдання для Вас, випускників шкіл, є вибір освітнього закладу для оволодіння професією, адже ніхто і ніщо не захищає так людину з соціальної точки зору, як правильно обране місце навчання, яке в майбутньому стане запорукою життєвого успіху. Тому щиро бажаю Вам зробити вірний вибір.

Успішна формула підготовки компетентного фахівця, працівника будь-якої галузі діяльності здійснюється за такою схемою навчання:

  • кваліфікований робітник -»
  •      молодший спеціаліст -»
  •            бакалавр -»
  •                   магістр

Бердянський економіко-гуманітарний коледж сьогодні входить до складу Бердянського державного педагогічного університету, як відокремлений структурний підрозділ.

Різні за досвідом і віком представники вищого професійного училища ресторанного сервісу та БДПУ об'єднали педагогічну мудрість, розум, професійну компетентність та творчі зусилля заради створення в Бердянську освітнього закладу інноваційного типу.

В одну родину об'єдналися здобувачі освіти, які навчаються за традиційними для колишнього училища робітничими професіями (кухар, кондитер, офіціант, бармен, продавець, агент з постачання) та студенти, які навчаються за стандартами вищої освіти з підготовки молодших спеціалістів за спеціальностями економічного та гуманітарного напряму, ресторанного господарства та торгівлі. Тепер кожний випускник коледжу, який успішно пройшов первинну професійну підготовку за результатами конкурсного фахового випробування (без сертифіката ЗНО), має можливість у стінах свого коледжу продовжити навчання і отримати базову вищу освіту відповідного фаху. Вже тільки це має зацікавити сьогоднішніх школярів випускних класів не тільки Бердянщини, а й всього Запорізького регіону. Навчання на бюджетній основі в рідних стінах вишу і в рідному місті допоможе збагатити Бердянськ, як місто-курорт, висококваліфікованими фахівцями, які народжуються саме в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі БДПУ.

Творчий та висококваліфікований педагогічний колектив коледжу намагається виховувати в кожному студентові не лише галузевого фахівця, а й творчу та впевнену в собі особистість, конкурентоспроможну на ринку праці та здатну досягти успіху в житті. У коледжі створено умови для реалізації всіх здібностей та творчих потреб особистості — творчі колективи, гуртки, секції, студії.

Освітній заклад надає безкоштовний гуртожиток, який знаходиться у центральній частині міста, де створені належні умови для проживання та відпочинку студентів.

Коледж багатий на традиції, постійно й динамічно розвивається, удосконалюючи традиційні та запроваджуючи інноваційні технології навчання й виховання; зміцнюючи навчальну та матеріально-технічну базу. За час існування наш навчальний заклад здобув вагомий авторитет серед освітянських та ділових кіл області й за її межами.

Наше життєве кредо — «Ми не намагаємось стати кращими за інших, ми прагнемо стати завтра кращими за нас сьогоднішніх». Віримо і сподіваємось, що багатогранна праця викладачів нашого коледжу буде і надалі стимулюючим фактором розвитку професійних надбань, аби перетворити вчорашнього випускника коледжу на висококваліфікованого фахівця, творця своєї справи.

Отже, приєднуйтесь до нашого студентського товариства!

Наша освіта - запорука Вашого успіху!

З повагою, директор БЕГК БДПУ

Ірина МАКАРОВА